Завантажити ще

Ще у трьох областях запровадять графіки відключення світла

Ще у трьох областях запровадять графіки відключення світла
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Диспетчерський центр "Укренерго" вимушений ввечері застосувати графіки аварійних відключень ще у трьох областях. Мова про Сумську, Полтавську та Донецьку області. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- Основна причина - відсутність достатнього обсягу генеруючих потужностей в системі для покриття споживання в окремих регіонах країни, як наслідок нічної масованої російської атаки на українські електростанції, - йдеться у повідомленні.

В "Укренерго" зазначили, що продовжують діяти обмеження енергопостачання на Харківщині та в Кривому Розі.  Також аварійні відключення вже застосовані у Дніпропетровській,  Запорізькій, Кіровоградській областях. Споживачів в інших регіонах також просять споживати електроенергію ощадно.

  • Внаслідок нічної масованої атаки РФ постраждали теплові та гідроелектростанції. На об’єктах триває огляд пошкоджень, за потреби працює ДСНС. Тож диспетчерський центр Укренерго змушений застосувати графіки аварійних відключень до вечора 29 березня у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.
  • 22 березня Росія завдала найбільшого удару по українській енергосистемі з початку вторгнення, випустивши 151 ракету і дрон-камікадзе. Загинуло п'ятеро людей - двоє у Хмельницькому та троє у Запоріжжі.