Завантажити ще

У Харкові, Одесі та Кривому Розі ввели графіки відключень світла

У Харкові, Одесі та Кривому Розі ввели графіки відключення світла через атаки Росії на енергосистему України. Про це у неділю, 24 березня, повідомили ДТЕК, голова Харківської ОВА Олег Синєгубов та керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

У дев'яти районах Харкова запровадили графіки погодинних відключень електроенергії на тиждень - із 25 по 31 березня. В Одесі, де у суботу змогли повернути світло після п'ятничної масованої атаки на енергосистему України, змушені повертатись до графіків відключень.

- Через збільшення електроспоживання у вечірні пікові години за розпорядженням НЕК Укренерго в Одесі застосовуються графіки стабілізаційних відключень. Просимо розумно споживати електроенергію, щоб зменшити навантаження на мережу, - повідомили в ДТЕК.

У Кривому Розі ввели екстрені відключення за розпорядженням НЕК Укренерго.

- Лікарні, насосні та інші об'єкти критичної інфраструктури переходитимуть на генератори. Нагадую, що у нас працює 213 Пунктів незламності, в яких все є, - розповів керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

  • У ніч на п'ятницю, 22 березня, РФ здійснила масштабну атаку на енергосистему України. Аварійні відключення світла зафіксували у семи областях. Найскладніша ситуація зі світлом виникла у Харкові.
  • 24 березня внаслідок атаки Росії сталося потрапляння до наземної інфраструктури підземного сховища газу на заході України, пошкоджено технологічне обладнання.