26 травня
Завантажити ще

Одесі повернули світло після п'ятничної масованої атаки РФ на енергосистему України

В Одесі повністю повернули світло після п'ятничної масованої атаки Росії на енергосистему України. Про це у неділю, 24 березня, повідомив телеграм-канал ДТЕК.

- Станом на 12:00 енергетикам ДТЕК вдалося заживити усі родини Одеси. Однак у разі збільшення споживання електроенергії можливі відключення згідно з графіком стабілізаційних відключень. Просимо й надалі розумно споживати електроенергію, - розповіли в компанії. 

У Міністерстві енергетики України повідомили, що найскладнішою ситуація зі світлом лишається у Харкові. 

- Через значні пошкодження наразі неможливо одночасно заживити усіх абонентів. Аби забезпечити доступ усіх споживачів до електроенергії, введено погодинні обмеження для 200 тисяч абонентів. Критична інфраструктура заживлена, - розповіли в Міненерго.

В Укренерго зазначили, що на Хмельниччині також можливі графіки відключень при зростанні споживання.

  • У ніч на п'ятницю, 22 березня, РФ здійснила масштабну атаку на енергетику України. Аварійні відключення світла зафіксували у семи областях.
  • Увечері в суботу, 23 березня, мер Харкова Ігор Терехов розповів, що лише 35% будинків перебувають зі світлом та 50% – з опаленням після ракетної атаки Росії. У місті вимкнено вуличне освітлення та не працює електротранспорт.