Завантажити ще

На Левандівському озері у Львові реанімували 12-кілограмового білого амура

На Левандівському озері у Львові реанімували 12-кілограмового білого амура

У Львові чоловік упіймав 12-кілограмового білого амура на Левандівському озері, пізніше він повернувся і випустив амура назад у озеро, але риба потребувала реанімації від екологів. Про це повідомили у групі "Озеро Левандівське" у Facebook.

Про цю пригоду стало відомо із соціальної мережі. Рибалка Артем Шибанов опублікував у ній відео спійманого 12-кілограмового білого амура в Левандівському озері, зазначивши, що це його особистий рекорд.

- Хлопець, який упіймав білого амура, забрав його додому, але за сім годин привіз його назад і випустив. За його словами, риба травмувалася, і він вирішив забрати її додому і реанімувати проколом плавального міхура. Невдовзі рибалка усвідомив свою помилку, повернув рибу у водойму і навіть намагався компенсувати її вартість, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що після повернення до водойми амур перекинувся вгору животом і прибився до берега. Рибу намагалися реанімувати, але вона не змогла самостійно плисти. Тоді її помістили в очерет, зафіксувавши положення спиною догори між стеблами, і залишили до ранку. Вранці амура вже не було, можливо, він зміг плисти самостійно, хоча його виживання не гарантовано.

Новини по темі: рибалка риба Новини Львова