Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Москві прощаються з Навальним: людей обшукують правоохоронці, на дахах - снайпери

У Москві прощаються з Навальним: людей обшукують правоохоронці, на дахах - снайпери
Фото: AP / Scanpix

У Мар'їно в Москві 1 березня відбувається церемонія прощання з Олексієм Навальним. Біля храму "Утоли моя печали" вже зібралися сотні людей, а також десятки силовиків. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Також біля храму  помітили снайперів.

Олексія Навального відспівують у храмі Ікони Божої Матері "Утоли моя печали".  Потім його поховають на Борисівському кладовищі.

Біля храму та на кладовищі встановили загородження. Весь периметр охороняють правоохоронці.

У черзі біля храму - сотні людей, вона розтягнулася на кілька кілометрів. Люди скандують "Навальний!" та "Олексій!".  У мережі повідомляють, що в районі вже виникли проблеми з інтернетом, чи "глушать" зв'язок навмисне - невідомо.

Вочевидь, у Кремлі побоюються, що на похоронах Навального може щось "піти не так", тому за всією процесією пильно спостерігають поліцейські та спецпризначенці ОМОНу. Вони перевіряють у присутніх документи, також є десятки автозаків. А на дахах навколишніх будинків помітили снайперів.

Учнів шкіл, що біля храму, не відпускають додому. Натомість вони з вікон теж скандують "Навальний!".

Фото
Фото
01 Березня14:02
  • Про те, що Олексій Навальний помер у виправній колонії, 16 лютого повідомила ФСВП. У медичному висновку вказано "природні причини" смерті. Тіло російського опозиціонера віддали матері лише 24 лютого.
  • 27 лютого команда Олексія Навального повідомила, що вже добу не може організувати похорон опозиціонера. У деяких ритуальних агенціях зізналися, що їм заборонили працювати з соратниками політика.
  • Європейський парламент ухвалив резолюцію у зв'язку зі смертю Олексія Навального. У документі йдеться, що президент Росії Володимир Путін має відповісти за вбивство опозиціонера у колонії.