Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Помер російський політик Олексій Навальний

Помер російський політик Олексій Навальний

У виправній колонії помер російський політик Олексій Навальний. Про його смерть повідомило Управління Федеральної служби виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу.

- 16.02.2024 року у виправній колонії № 3 засуджений Навальний О.О. після прогулянки відчув себе погано, практично одразу знепритомнівши, — йдеться у повідомленні.

У заяві повідомляється, що коли стався інцидент, медичний персонал швидко прибув на місце, але попри проведені реанімаційні процедури стан засудженого не покращився і він помер. Наразі не встановлено точних причин його смерті.

Федеральна служба виконання покарань направила комісію до колонії в Ямало-Ненецькому автономному окрузі для розслідування смерті Олексія Навального. За інформацією росЗМІ, припускається, що у нього відірвався тромб.

Адвокат Олексія Навального Леонід Соловйов заявив, що не коментуватиме ситуацію через рішення сім'ї Навального. Він додав, що їхній адвокат був з ним у середу і все було гаразд, і в даний час вони розбираються у тому, що сталося..

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков стверджує, що причина смерті Навального залишається невідомою і її мають встановити медики. ФСВП займається перевірками. Путіну доповіли про інцидент, але команда Навального поки що не отримала підтверджень про його смерть.

Олексій Навальний відбував покарання у колонії особливого режиму у селищі Харп за полярним колом. Він був відправлений до штрафного ізолятора 27 разів за час тюремного ув'язнення. Його близькі стверджують, що він провів у ШІЗО 308 днів.

Фото: sizo.ru

Фото: sizo.ru