Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Європарламент ухвалив резолюцію по Навальному, назвавши його смерть убивством

Європарламент ухвалив резолюцію по Навальному, назвавши його смерть убивством
Фото: europarl.europa.eu

Європейський парламент ухвалив резолюцію у зв'язку зі смертю російського опозиційного політика Олексія Навального. У документі йдеться, що президент Росії Володимир Путін має відповісти за вбивство опозиціонера у колонії. Також депутати закликали підтримувати Україну до її повної перемоги. Про це йдеться на сайті Європарламенту.

- Європейський парламент рішуче засуджує вбивство Олексія Навального та повністю підтримує Юлію Навальну у її рішучості продовжувати його справу... Повна кримінальна та політична відповідальність за його смерть лежить на російській державі і зокрема на її президентові Володимирі Путіні, який має понести відповідальність. Депутати Європарламенту зазначають, що вбивство Олексія Навального є ще однією ознакою посилення систематичних репресій у Росії, і вимагають незалежного та прозорого міжнародного розслідування його вбивства, - повідомили у пресслужбі ЄП.

Євродепутати виступили за те, щоб Євросоюз, його країни-члени та партнери-однодумці у всьому світі продовжували політичну, економічну, фінансову та військову підтримку для України. На їхню думку, це є найкращою відповіддю поточним репресивним та агресивним практикам кремлівського режиму. У резолюції наголошується, що рішуча перемога України може призвести до справжніх змін у Російській Федерації, особливо щодо деімперіалізації, деколонізації та рефедералізації - необхідних умов для встановлення демократії у Росії.