23 травня
Завантажити ще

Національний природний парк "Синевир" показав ведмедів після зимової сплячки

Національний природний парк
Фото: facebook.com/NacionalnijPrirodnijParkSynevir

Бурі ведмеді у Національному природному парку "Синевир" почали виходити із зимової сплячки. Про це повідомили у фейсбуці парку.

- З першими променями сонця й підняттям температури повітря, ведмеді починають виходити зі своїх барліг. Вони розтягуються, здіймаються на лапи та розглядають навколишній світ із цікавістю, яка накопичилася за зимовий період. Звичайно, першим їхнім завданням є пошук їжі, водні процедури, адже їм потрібно поповнити запаси, - розповіли в національному парку.

У «Синевирі» зазначили, що клишоногі тварини живуть у Реабілітаційному центрі бурого ведмедя. Після зимового періоду їхнє тіло повністю відновлюється, м'язи стають більш гнучкими, а шерсть - блискучою та густою. Вони активніше рухаються, здійснюючи обхід свого середовища, ніби досліджують нову територію.

На сайті парку сказано, що на його території з 2011 року діє найбільший в Україні Реабілітаційний центр бурих ведмедів, які зазнали травм через жорстоке поводження чи утримання в неналежних умовах. Територія парку за ландшафтними та кліматичними умовами відповідає природному середовищу їх існування. Вольєр розкинувся на 12 гектарах лісу. Всю територію огороджено електромережею. Центр відкритий для туристів. «Синевир» — національний природний парк в Карпатах у межах Хустського району Закарпатської області.

  • У Хотинському національному парку Чернівецької області зацвіли перші проліски.
  • Орнітолог - про появу зелених папуг в Україні: Це погано – вони загрожують нашим птахам.
Новини по темі: ведмідь парки синевир парк