Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У київському метро розглядають можливість перевезення тварин

У київському метро розглядають можливість перевезення тварин
Фото: REUTERS

Благодійна організація UAnimals отримали відповідь від керівника «Київського метрополітену» Віктора Брагінського щодо перевезення тварин у метро. Перевізник обіцяє розглянути питання із залученням представників громадськості та ознайомитись із міжнародним досвідом. Про це йдеться на Facebook-сторінці організації.

- UAnimals раніше надіслали свої пропозиції щодо перевезень собак в метро Києва, Харкова та Дніпра очільникам метрополітенів, а також міським головам. Зокрема - прибрати заборону на перевезення домашніх тварин, зобов’язати власників забезпечити постійний нагляд за домашніми тваринами, безпеку інших людей і тварин, а також майна. Окрім того, власники мають дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог і одягати на тварин повідець, а на собак із переліку «небезпечних порід» додатково намордник, - йдеться у повідомленні.

Також власники усіх домашніх тварин, а не лише собак-поводирів, повинні мати право на безоплатне перевезення своїх тварин. Зоозахисники зазначають, що петиція про дозвіл проїзду в метро Києва із собаками 20 лютого набрала необхідні 6 тисяч голосів.

  • Між станціями київського метро "Либідська" та "Деміївська" побудують новий тунель на заміну аварійного. Завершити роботи планують восени 2024 року. 
  • Рух між станціями “Деміївська” та “Либідська” терміново припинили 8 грудня через підтоплення та тріщини на блоках оправи тунелю.