22 червня
Завантажити ще

"Укрзалізниця" заявила, що поляки висипали зерно із вагонів, які прямували до Німеччини

Фото: t.me/UkrzalInfo/5408

Поїзд із зерном, яке висипали польські протестувальники, прямував до Німеччини, а не до Польщі. Про це заявила пресслужба "Укрзалізниці".

- На вантажній станції Медика польські протестувальники відкрили люк двох українських вантажних вагонів, у яких знаходилося зерно.  Український вантаж прямує до Німеччини транзитом через Польщу. Укрзалізниця чітко дотримується введеної у квітні 2023 року заборони на імпорт зернових вантажів до Республіки Польща та лише перевозить транзитом ці вантажі територією сусідньої країни. Усі вагони на кордоні перевіряють контролюючі органи Польщі, їх опломбовують. Це унеможливлює потрапляння українського зерна на ринок Польщі, - запевнили в компанії.

Укрзалізниця обурена такими діями польських протестувальників та закликала припинити незаконні дії. Компанія направила відповідне звернення до польських правоохоронних органів;

За словами міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, розсипане українське зерно на залізничних коліях у Польщі – чергова політична провокація, спрямована на розкол між українським та польським народами.