Завантажити ще

Поляки блокували залізницю на кордоні з Україною з образливими плакатами

Поляки блокували залізницю на кордоні з Україною з образливими плакатами
Фото: twitter.com/MeklerRafal

У Дорогуську на кордоні з Україною польські протестувальники тимчасово блокували залізничний рух, окрім автомобільного. Про це повідомила Державна митна служба України.

- Відповідно до поширених у мережі відео, з полудня 18 лютого польські протестувальники намагалися перешкоджати руху потягів на залізничних коліях в Дорогуську, що може бути фальстартом акції, анонсованої раніше на 20 лютого, - ідеться у телеграм-каналі відомства.

Лідер протесту польських перевізників Рафал Меклер опублікував у своєму твіттері фото та відео перешкоджання залізничного руху в Дорогуську. Також на кадрах можна побачити трактор із плакатом "Валіть додому, невдячні с#чі діти".

У Державній митній службі України також розповіли, що на міжнародному пункті пропуску "Дорогуськ - Ягодин" у неділю польські фермери заблокували рух вантажівок в обидві сторони.

Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі, кордон не перетнув жоден ваговоз. Пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку, без черг.

Анонсовану напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту українська сторона не підтвердила.

  • 17 лютого Державна митна служба України попередила, що через страйк польських фермерів у пункті пропуску “Ягодин - Дорогуськ” буде заблоковано рух вантажних автомобілів в обох напрямках.
  • 11 лютого лідер протесту польських перевізників Рафал Меклер показав у своєму твіттері, як вони висипали на дорогу зерно з трьох українських вантажівок на пункті пропуску “Дорогуськ”. Фури рухалися транзитом до Литви.
Новини по темі: Польща страйк блокада