Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Дружина київського наркодилера, яка знімала ППО, виїхала за кордон

Дружина київського наркодилера, яка знімала ППО, виїхала за кордон

Українська блогер та співачка Інна Воронова, яка влітку 2023 року оскандалилася тим, що знімала роботу ППО та отримала умовний термін за це, виїхала за кордон. Примітно, що строк її судимості ще не закінчився. Про це повідомляє Telegraf.

Так, згідно з інформацією у соціальних мережах, Воронова, дружина "відомого у певних колах" наркодилера Чернецького, зібрала речі, сім’ю та поїхала до однієї з теплих країн. Точне місце, де вона перебуває, жінка пообіцяла назвати пізніше.

- Ми переїхали туди, куди мріяв Даня (один із синів. - Авт.). Я довго не наважувалася сюди переїхати, але обставини вирішили за мене, - розповідає Воронова.

  • Інна Воронова влітку 2023 року була засуджена до п'яти років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном в один рік у справі про відеофіксацію роботи ППО.
  • Згодом Інна Воронова вибачилася за те, що виклала у мережу кадри роботи ППО. Вона заявила, що злякалася обстрілу і на емоціях здійснила необдуманий вчинок. Пізніше блогерка вирішила "підняти бойовий дух" українським воїнам своїм еротичним фото. Українці у коментарях обурилися таким вчином.
Новини по темі: блогер Арешт Суд система ППО