Завантажити ще

Інна Воронова після суду заявила, що не згодна з цілодобовим домашнім арештом

Інна Воронова після суду заявила, що не згодна з цілодобовим домашнім арештом
Фото: instagram.com/voronova.official

Співачка Інна Воронова, яка опублікувала у соцмережах відео роботи ППО, прокоментувала рішення суду про цілодобовий домашній арешт. У відеозверненні у соцмережах артистка заявила, що готова співпрацювати зі слідством, але вважає несправедливим, що їй обмежили пересування.

- А тепер дивіться, що ми маємо в сухому залишку - я звісно зробила дурницю з поширенням відео роботи ППО в соцмережах, і шкодую про це! І порушення кримінальної справи є абсолютно законним, я готова повністю співпрацювати зі слідством і нікуди не збираюсь тікати!!! Але, поясність мені шановні юристи, прокурори, судді - чи є здоровий глузд в рішенні суду про мій домашній арешт? Бо обмежили пересування по факту не тільки мені, а і моїм неповнолітнім дітям. Поясніть мені, будь ласка, як мені виконати обов’язок перед дітьми, оберігати їх життя, як мені відвезти в бомбосховище? Як? Поясніть, будь ласка.

Я винна - визнаю! В чому вині мої діти?! Чому при щоденному обстрілі Києва вони за рішенням суду і зверненням прокурора мають свідомо наражатись на небезпеку яка межує з загрозою втрати життя. Моя стаття яку я порушила - передбачає смертну кару - та вбивство мене і двох дітей?! Я не проти покарання - я за здоровий глузд! Я помилилась виклавши відео - а ви свідомо ведете на ешафот моїх дітей! – заявила Інна.

У коментарях Інні пояснили, що закон передбачає порушення умов домашнього арешту у випадку крайньої необхідності, якою є повітряна тривога під час рекетної загрози.

Воронова опублікувала відео роботи ППО у сторіс Instagram 15 травня. Співачка швидко видалила відео, але ролик уже встиг розлетітися по соцмережах та пропагандистських телеграм-пабліках. Артистка – одна з чотирьох блогерок, яким СБУ повідомила про підозру. Усі вони отримали цілодобовий домашній арешт. Інфлюєнсерам загрожує до 8 років ув'язнення.

Останнім часом ім'я Інни Воронової було на слуху через ув'язнення її чоловіка Юрія Чернецького, звинуваченого у розповсюдженні наркотиків. Співачка збирала 4 мільйони гривень на заставу для нього. У квітні 2023 року артистка повідомила у соцмережах про розлучення з чоловіком.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Voronova ❤️ Singer (@voronova.official)

 

Новини по темі: домашній арешт