22 травня
Завантажити ще

Шотландський зоопарк збирає 260 тисяч доларів на дім для українського ведмедя

Шотландський зоопарк збирає 260 тисяч доларів на дім для українського ведмедя
Фото: fivesisterszoo.co.uk

У Шотландії зоопарк Five Sisters збирає кошти на будівництво вольєра для чорного ведмедя Ямполя, якого у 2022 році врятували із зони бойових дій в Україні. Про це йдеться на сайті організації.

- Дякуємо всім, хто поцікавився самопочуттям Ямполя після його подорожі з Бельгії. Він дуже сонний і лише кілька разів виходив надвір, але з ним все гаразд, і ми сподіваємося, що він може впасти у напівсплячку. Робота над його новим вольєром уже почалася, і ми сподіваємося, що він буде готовий у квітні, - йдеться на сторінці зоопарку у фейсбуці.

Ведмідь проживатиме у тимчасовому вольєрі доти, доки не завершиться будівництво його власного. Для цього зоопарк оголосив збір на 200 тисяч фунтів стерлінгів (близько 260 тисяч доларів), вже зібрано 70 тисяч фунтів стерлінгів (90 тисяч доларів).

  • Азіатського чорного ведмедя знайшли у покинутому зоопарку села Ямпіль восени 2022 року. Його врятували військові після звільнення регіону від російської окупації. Спочатку ведмедя відправили через Польщу до Бельгії, а 12 січня перевезли до Шотландії на постійне місце проживання.
  • 10 листопада на Закарпатті ведмеді не змогли впасти у сплячку і в пошуках їжі розбили пасіку та з'їли увесь мед.

Новини по темі: Тварини ведмідь Шотландія