Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

Закриті станції метро у Києві працюватимуть як укриття, але після перевірки

Закриті станції метро у Києві працюватимуть як укриття, але після перевірки
Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Закриті на тривалий ремонт станції метро на синій гілці працюватимуть як укриття. Але перед цим їх перевірять, повідомляє урядовий портал.

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації з метро, ​​на якому були присутні віце-прем'єр із відновлення Олександр Кубраков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, мер Києва Віталій Кличко, повідомили, що безпека станцій під питанням. Комісія встановила, що через розгерметизацію тунелю метро та підтоплення перегону між станціями "Деміївська" та "Либідська" існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

- Прийнято рішення, що станції та вестибюлі закритої гілки можуть використовуватись як укриття під час повітряної тривоги. Відповідним відомствам доручено провести додаткову перевірку безпеки таких укриттів, – розповіли у відомстві. Йдеться про станції "Теремки", "Іподром", "Виставковий центр", "Васильківська", "Голосіївська" та "Деміївська".

8 грудня рух поїздів між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" у Києві було закрито. Причиною цього стала розгерметизація тунелю метро, ​​тож перегін закрили на ремонт. У КМДА повідомили, що у столиці курсуватиме наземний транспорт, що дублюватиме маршрути закритих станцій. Глава МВС заявив, що рух на Либідській площі врегулюють, оскільки там стане більше транспорту через закриття метро.

Новини по темі: метро Київ Транспорт