Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

По столичних спортзалах ходять працівники військкоматів

По столичних спортзалах ходять працівники військкоматів
Фото: t.me/kievreal1/52232

Рейди військкомів по тренажерних залах тривають. Після інциденту на Закарпатті представники військкомату завітали у "Спорт лайф", який знаходиться у бізнес-центрі IQ, що на Печерську. Про це повідомляє Telegram-канал "Реальний Київ".

- Ранок у "Спорт Лайф" у IQ Business Center почався не з тренування, - йдеться у повідомленні.

Черговий рейд військкоми здійснили з метою пошуку ухилянтів. Чи вручили комусь повістку у Києві, наразі не повідомляють.

Напередодні до тренажерного залу в Ужгороді завітали представники ТЦК та СП. Чоловікам і тренерам, які прийшли на тренування, видали повістки. Відповідні світлини та відео з'явилися у соцмережах. Окрім того, працівники Закарпатського ТЦК влаштували рейд у санаторії «Термальні води Косино». Вони роздавали повістки та забирали чоловіків у невідомому напрямку.  Згодом у Закарпатському обласному ТЦК та СП відреагували на резонанс. Там запевнили, що працівники військкомату мають право вручати відповідні документи у подібних закладах. У ТЦК вказали на те, що військовозобовʼязані, які відвідують спортзали чи ТРЦ, "не є привілейованими".

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав такі рейди правомірними. Він наголосив, що мобілізація буде складною, адже держава має себе захищати. Це робиться для того, щоб люди у майбутньому жили у вільній державі.