Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

Мобілізація буде складною - Подоляк прокоментував видачу повісток у спортзалах

Мобілізація буде складною - Подоляк прокоментував видачу повісток у спортзалах

У п’ятницю, 8 грудня, радник Офісу Президента України Михайло Подоляк розповів про плани влади на мобілізацію та рекрутинг. Він наголосив, що мобілізація буде складною, адже держава має себе захищати. Це робиться для того, щоб люди у майбутньому жили у вільній державі. Про це йдеться у коментарі Подоляка про видачу повісток у тренажерних залах.

- Ви хочете жити у вільній державі, де ви можете поводитися як ви хочете, і не хочете при цьому виступати на захист цих прав, які вам подобаються. Росія, коли сюди прийде, всі ці люди будуть виглядати трохи інакше: вони не будуть ходити собі спокійно по вулицях, не будуть поводитися так, як ніби нічого не відбувається, - сказав Михайло Подоляк.

За його словами, готується програма розмов влади з людьми про мобілізацію та рекрутинг. Подоляк долав, що мобілізація буде складною. А держава має працювати з людьми, які не дуже розуміють, що таке війна і до чого така війна може призвести. Він також повідомив, що слід пояснити, які функції має брати на себе держава щодо доль над мобілізованими людьми.

У четвер, 7 грудня, співробітники територіальних центрів комплектування Закарпатської області навідались до оздоровчого комплексу в Косино. Вони роздавали повістки та забирали чоловіків у невідому напрямку.  Згодом у Закарпатському обласному ТЦК та СП відреагували на резонанс. Там запевнили, що працівники військкомату мають право вручати відповідні документи у подібних закладах. У ТЦК вказали на те, що військовозобовʼязані, які відвідують спортзали чи ТРЦ "не є привілейованими".