Завантажити ще

У Львові до музею передали 40-метровий прапор із підписами тисяч дітей та військових з усієї країни

У Львові до музею передали 40-метровий прапор із підписами тисяч дітей та військових з усієї країни
Фото: lvivoblrada.gov.ua/news/naicinnishii-prapor-z-tisyachami-pidpisiv-ditei-i-viiskovih-z-usijeji-ukrajini-peredali-u-muzei-lvivskogo-budinku-oficeriv

У Львові до військово-історичного музею в Будинку офіцерів передали прапор, який протягом шести місяців передавали з рук в руки по бригадах ЗСУ. На ньому є підписи не лише військових, а й медиків, волонтерів, капеланів, благодійників, зірок шоу-бізнесу. Не зневажали взяти його в руки і громадські діячі, а також вчителі та школярі, які також залишили підписи. За цей час на прапорі з'явилися тисячі автографів.

– Прапор був на позиціях понад 30 бригад ЗСУ, а влітку його піднімали на найвищу точку України – гору Говерлу, – повідомляють у пресслужбі Львівської обласної ради. – Також на ньому є підписи Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.

Цьому проєкту його організатори дали назву «Найцінніший прапор України».

– Ми розділили блакитне та жовте полотнище прапора: блакитне передавалося за позиціями наших бригад ЗСУ, а другу частину підписували діти 50 різних навчальних закладів Львівщини, – розповідає ініціатор проєкту Ірина Климович. – Усі зібрані кошти, а це 1 мільйон гривень, ми передали військовим.

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод зазначив - він вірить, що цей прапор замайорить не лише над Говерлою, а й на Ай-Петрі в Криму та у відбудованому Маріуполі.

Прапор виставлять у музеї в Будинку офіцерів. На ньому ще залишається місце, і хто захоче, зможе залишити свій підпис – за пожертву для ЗСУ. Також 40-метровий прапор із підписами дітей та військових готуються внести до Книги рекордів.

Нагадаємо, львівський центр «Незламні матусі» номінували на найпрестижнішу архітектурну премію ЄС.