23 червня
Завантажити ще

У РФ заявили про закриття справи про заколот Пригожина

У РФ заявили про закриття справи про заколот Пригожина
Фото: facebook.com/id=100018064663629

У Росії припинили розслідування кримінальної справи щодо збройного заколоту, який організував керівник ЧВК "Вагнер" Євген Пригожин. Про це повідомила російська ФСБ у вівторок, 27 червня.

- Під час розслідування кримінальної справи, яку розпочало слідче управління ФСБ РФ 23 червня цього року за статтею 279 КК РФ про збройний заколот, встановлено, що учасники дій, спрямованих на вчинення злочину, припинили свою діяльність 24 червня, - зазначено в повідомленні.

В ФСБ додали, що враховуючи «це та інші обставини, які мають значення для розслідування, слідчим органом 27 червня цього року було прийнято рішення про припинення кримінальної справи».

Пригожин заявив про «похід на Москву» 24 червня. Колони бойовиків "Вагнера" рушили на столицю РФ, під час руху  збивши літак і гелікоптери російської армії. За 200 кілометрів від Москви Пригожин розвернув свої підрозділи.

Пізніше керівник "Вагнера" заявив, що його найманці не мали наміру здійснювати переворот у Москві, а лише хотіли продемонструвати свій протест. 26 червня президент РФ Володимир Путін звернувся до громадян з телезверненням, в якому заявив, що більшість бойовиків ЧВК "Вагнер" - "патріоти своєї батьківщини" і їх використали "втемну".

Новини по темі: Новини Росії фсб ПВК Вагнер