Завантажити ще

Через підрив Каховської ГЕС в Україні змінять режим роботи гідроелектростанцій

Через підрив Каховської ГЕС в Україні змінять режим роботи гідроелектростанцій
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

У зв'язку зі зруйнуванням Каховської ГЕС Укрaїна змінює режим роботи гідроелектростанцій. Як повідомило Укренерго, наразі вивчаються різні сценарії подальшої балансованої роботи енергосистеми з урахуванням наслідків руйнування Каховської ГЕС.

- Режим роботи гідроелектростанцій змінюється з метою зменшення обсягу води, що надходить до Каховського водосховища, щоб уникнути подальшого затоплення, - наголосили в компанії.

В Укренерго запевнили, що, незважаючи на це, виробництво електроенергії наразі достатнє для задоволення потреб споживачів. Наразі відновлена робота однієї з магістральних енергетичних ліній, яка була пошкоджена під час масової ракетної атаки з боку Росії. Це значно покращило надійність електропостачання кількох областей у центральному регіоні. Ремонтні роботи на енергетичних об'єктах тривають надалі.

РФ підірвала Каховську ГЕС в ніч на 6 червня. Продовжує прибувати вода – протягом 7 червня очікується, що її рівень збільшиться на метр.

В трьох регіонах України вже оголосили про можливий спалах ботулізму та попросили не ловити і не купувати рибу. В деяких місцях вже почався масовий мор риби.