26 вересня
Завантажити ще

Водії вантажівок можуть зареєструватися в електронній черзі на перетин кордону

Водії вантажівок можуть зареєструватися в електронній черзі на перетин кордону
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У пунктах пропуску з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою запрацювала реєстрація до електронної черги "єЧерга". Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Проєкт впроваджуватиметься поетапно. Цього тижня вже запрацювала реєстрація для вантажного автотранспорту в 16 пунктах пропуску через державний кордон. Для автобусів запис буде доступний попередньо з липня, а для легкових автомобілів - з серпня цього року.

Послуга запису до електронної черги для перетину кордону водіями вантажівок доступна на сайті echerha.gov.ua або в мобільному застосунку "єЧерга". Наразі послугою можуть скористатися водії вантажівок, які планують перетинати західний кордон в наступних пунктах пропуску: "Ягодин - Дорогуськ", "Рава-Руська - Гребенне", "Краківець - Корчова", "Шегині - Медика", "Устилуг - Зосин", "Нижанковичі - Мальховіце" (місце перетину кордону), "Ужгород - Вишнє-Нємецьке", "Тиса (Чоп) - Захонь", "Порубне - Сірет", "Дякове - Халмеу", "Мамалига - Крива".

Зареєструвавшись у відповідному застосунку, водій транспортного засобу отримуватиме інформацію про власний статус у черзі, її просування та час прибуття до пункту пропуску. Час запуску прогнозується від проєктної пропускної здатності кожного пункту пропуску та швидкості оформлення транспортних засобів на суміжному боці.

Інструкції для реєстрації доступні трьома мовами за посиланнями:

Незабаром можна буде скористатись інструкціями угорською, румунською, турецькою та словацькою мовами.

Відеоінструкцію «Як стати в чергу?» можна знайти за посиланням https://echerha.gov.ua/about.

З питаннями про роботу проєкту, реєстрацію в черзі можна звертатися на електронну пошту support@echerha.gov.ua. Звернення також можна лишати через форму зворотного зв’язку на сайті echerha.gov.ua чи телефонувати на лінію підтримки за номерами +38(044) 334 4304 та +380 67 120 0483.

2 травня Кабінет міністрів ухвалив Постанову про поширення проєкту "Електронна черга перетину кордону" ("єЧерга") на 16 міжнародних автомобільних пунктах пропуску для вантажних автомобілів.