Завантажити ще

З понеділка на КПП із Польщею запрацює «єЧЕРГА» для вантажівок

З понеділка на КПП із Польщею запрацює «єЧЕРГА» для вантажівок
Фото: т.ме/ДПСУкр

На пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" з 12 грудня вантажівки почнуть пропускати електронною чергою. Про це повідомляє Державна прикордонна служба у Телеграмі.

Відомство закликає водіїв заздалегідь зареєструватися в сервісі "ЄЧерга", щоб заощадити час та чекати на проїзд через кордон у зручному для себе місці. Зареєструватися можна на сайті echerha.gov.ua.

- Сервіс "єЧерга" є безкоштовним, у ньому перевізники можуть стати в чергу та відстежувати її просування онлайн. Система автоматично надсилає повідомлення на телефон водія із приблизним часом перетину кордону, - розповіли у прикордонній службі.

У листопаді на українсько-румунському кордоні в межах ділянки Чернівецької області відкрили новий автомобільний пункт пропуску "Красноїльськ". Новий ПП "Красноїльськ" зможе за добу пропускати 2000 громадян, 10 автобусів та 490 автомобілів. Згодом цей "Красноїльськ" має стати повноцінним вантажним пунктом пропуску. Крім того, Тимошенко розповів, що вже на 85% готовий і міжнародний пункт пропуску "Дяківці", також на кордоні з Румунією. Його планують добудувати до кінця цього року.

Новини по темі: Кордон прикордонники кпп