Завантажити ще

До Землі летить великий астероїд: коли очікується максимальне зближення

До Землі летить великий астероїд: коли очікується максимальне зближення
Фото: pixabay.com

До Землі мчить великий астероїд розміром 76 метрів. Він максимальной наблизиться до нашох планети вже у п’ятницю, 12 травня. Астероїд пролетить на відстані близько 6,08 млн км, повідомляє повідомило Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA).

За даними NASA,  мова йде про астероїд 2023 HT4. Відстань від нього до Землі становитиме близько 6,08 млн км. Швидкість руху астероїда дорівнює 32 184 км за годину.

В NASA нагадали, що якщо астероїд наближається до Землі на відстань ближче за 7,4 млн км, а його розмір більший за 150 м, то він вважається  "потенційно небезпечним об’єктом". Однак оскільки  2023 HT4 відповідає лише одному критерію, він таким не вважається.

Раніше NASA представили прототип скафандра нового покоління. Він має більшу гнучкість і теплозахист, ніж ті, які носили астронавти програми «Аполлон», які вперше ступили на поверхню Місяця понад 50 років тому. Одяг має кілька захисних шарів, рюкзак із системами життєзабезпечення, ліхтарі та відеокамеру високої роздільної здатності. 

Новини по темі: NASA астероїд