Завантажити ще

Американський інвестор Говард Баффет передав ДСНС України мінно-пошукових собак

Американський інвестор Говард Баффет передав ДСНС України мінно-пошукових собак
Фото: t.me/dsns_telegram

Американський інвестор і філантроп Говард Баффет передав ДСНС мінно-пошукових собак з необхідним спорядженням для розмінування України. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

- Фонд The Howard G. Buffett Foundation (HGBF) передав українським рятувальникам механізовані машини для розмінування MV-10 та MV-4, які вже використовуються для очищення земель від вибухонебезпечних предметів луганськими піротехніками на Херсонщині, а також автомобілі типу пікап, металодетектори та навіть мінно-пошукових собак з усім необхідним спорядженням, - йдеться у пресрелізі. 

Машини механізованого розмінування використовуються дистанційно без ризику для життя особового складу. Голова фонду сказав, що піротехніки ДСНС отримають такої техніки більше, а разом із тим - комплекти бронезахисту. Голова ДСНС Сергій Крук уточнив на своїй сторінці у Фейсбук, що фонд Баффета передав 12 автомобілів типу пікап для піротехнічних підрозділів. 

Зустріч відбулася 14 квітня. Крук подарував американському інвестору іграшкового пса Патрона. У ДСНС зазначили, що на сьогодні Україна на 30% забруднена вибухонебезчними предметами. Також у пʼятницю за участі Говарда Баффетта у Львові відкрили національний медичний центр з протезування та реабілітації Superhumans. Баффетт надав на його будівництво понад 16 мільйонів доларів.