Завантажити ще

Орландо Блум разом із псом Патроном взяли участь в освітньому квесті для дітей в Ірпені

Орландо Блум разом із псом Патроном взяли участь в освітньому квесті для дітей в Ірпені
Фото: instagram.com/unicef_ukraine//patron_dsns

Голлівудський актор Орландо Блум під час свого візиту до України познайомився із чотирилапим сапером Державної служби з надзвичайних ситуацій псом Патроном. Разом із телеведучим Олександром Педаном вони взяли участь в освітньому квесті в Ірпені, де дітей навчали правил мінної безпеки. Про це повідомляється на сторінці ЮНІСЕФ та пса Патрона в Instagram.

- Орландо хороший чоловік. Нам з Михайлом дуже сподобався. В його очах видно як він любить дітей і собак. Він не скупий на компліменти та обійми. Впевнений, що в нього було багацько справ вдома, але мені так приємно, що він обирає шлях добра. Бо це якраз про конверсію слави в добрі справи. Коли твої здобутки можуть комусь врятувати життя. Це важливе. Ми з Орландо зразу знайшли спільну мову, бо він вміє уважно слухати про мінну небезпеку. А мене сиром не годуй — дай розповісти про правила поводження з небезпечними предметами, ви знаєте. Ну то пан Блум тепер теж знає «Не підходь! Не чіпай! 101 набирай!» , - сказано в пості.

- Боляче бачити, як діти живуть у містах і селах заповнених мінами та боєприпасами. Загроза життю дітей дуже висока, навіть коли вони просто вийшли на прогулянку в лісі неподалік свого дому. Я побував у таких містах, наприклад, у Ірпіні. Сьогодні бачив як діти у ігровій формі навчались правилам мінної безпеки спільно з чудовим Патроном, Псом доброї волі ЮНІСЕФ, – зазначив Блум.

Орландо Блум прибув до України 26 березня. Актор відвідав дитячі точки проєкту ЮНІСЕФ "Спільно" у Києві, школу №17 в Ірпені, в якій за підтримки ЮНІСЕФ підвал був облаштований під бомбосховище, а також прийомну сім'ю у Демидові, яка прийняла 4 дітей. Артист також побував на прийомі у президента України Володимира Зеленського, зустрівся з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком, уповноваженою президентом з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'єю Герасимчук.

Це не перший візит актора до України. 2016 року Орландо Блум відвідав кілька міст на Донбасі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Oleksandr Pedan (@pedanos)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от UNICEF Ukraine (@unicef_ukraine)

Новини по темі: Орландо Блум Собаки