Завантажити ще

Україна повернула із російського полону 100 людей - серед них оборонці Маріуполя та Гостомеля

Україна повернула із російського полону 100 людей - серед них оборонці Маріуполя та Гостомеля
Фото: t.me/ermaka2022/2416

Україна 10 квітня повернула з російського полону ще 100 захисників - це військові, моряки, прикордонники, нацгвардійці. Серед них є оборонці Маріуполя, «Азовсталі», Гостомеля. Багато хто має серйозні поранення та захворювання. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

- Зробимо все необхідне, щоб кожен з них отримав всю необхідну допомогу. Завдання президента Володимира Зеленського - повернути всіх наших людей. Для нього це питання є ключовим і одним з найпріоритетніших. Особливо радий повідомити чудову новину про обмін родичам звільнених з полону людей. Вони довго чекали на своїх чоловіків, жінок, батьків вдома. Очікування - це завжди дуже складний та нервовий процес, - зазначив Єрмак.

Під час обміну повернулась додому речниця полку "Азов", захисниця Азовсталі та Маріуполя Валерія Карпиленко (Суботіна). Вона потрапила у полон під час виходу українських військових з "Азовсталі" 16 травня 2022 року. Цю інформацію "Суспільному" підтвердила речниця полку "Азов" Маріанна Хомерікі.

На початку квітня Україна повернула ще 12 своїх громадян із російського полону. Серед них 10  захисників, які належать до солдатського та сержантського складу. Вони були захоплені у полон, зокрема, у боях біля Бахмута, сіл Опитне та Оріхово-Василівка на Донеччині, поблизу Кремінної та Червонопопівки на Луганщині. Також повернуто двох цивільних, яких агресор утримував як заручників.