Завантажити ще

В Україні розпочалася реєстрація для участі у національному мультипредметному тесті

В Україні розпочалася реєстрація для участі у національному мультипредметному тесті
Фото: visnyk-irpin.com.ua

Сьогодні,  3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Для реєстрації потенційний вступник має за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет і виконати в ньому низку дій. Зробити це потрібно на вебсайті УЦОЯО.

Освітяни радять не зволікати з реєстрацією, аби мати час для того, щоб усунути недоліки чи внести потрібні зміни. Після надсилання своїх даних на обробку з 3 квітня до 7 травня в персональному кабінеті вступник/ця матиме змогу вносити зміни до інформації про:

  • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Для всіх охочих зареєструватися для участі в НМТ підготували відеоінструкцію, з якої вступники/ці дізнаються про те, на що варто зважати під час реєстрації, аби через 7 днів мати змогу сформувати в персональному кабінеті сертифікат учасника НМТ 2023 року.

Український центр підготував демонстраційні  варіанти тестів з усіх предметів. Ця інформація допоможе у виборі предмета додаткового блоку, а про те, де можна пройти НМТ за кордоном, читайте тут.

Новини по темі: освіта Вступ до вузів