Завантажити ще

Вступ-2023: затвердили характеристики тестів для мультимедійного тесту

Вступ-2023: затвердили характеристики тестів для мультимедійного тесту
Фото: visnyk-irpin.com.ua

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2023 року. Таким чином, визначено кількість завдань з кожного предмета, форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів, повідомляє УЦОЯО.

Тести  з української мови, історії України, біології та хімії матимуть по 30 завдань, з математики й фізики - 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської,  іспанської, німецької  або французької) - 32 завдання. Тести з української мови та математики входять до основного (обов’язкового) блоку НМТ, всі решта - можна обрати третім за бажанням.

По-різному також будуть оцінювати завдання із різних предметів. Так, за виконання завдань  з української мови можна буде отримати від  0 до 45 балів, максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання з математики, - 32. За виконання завдань з історії України можна буде отримати від  0 до 54 балів, біології - 46, іноземної мови та фізики - по 32, хімії - 40.

Усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм з навчальних предметів. Зміст завдань з історії України охоплюватиме події другої половини XVI - початку ХХІ ст.

Докладніше про зміст, структуру кожного предмета НМТ й оцінювання з нього можна дізнатися за посиланням.

Новини по темі: освіта Вступ до вузів тест