Завантажити ще

Сліпому єноту Лакі відновили зір

Сліпому єноту Лакі відновили зір
Фото: facebook.com/UAnimals.official

Єнот Лакі, який втратив зір через недбальство своїх господарів, тепер знову зможе бачити. Лікарі провели унікальну операцію, відновивши йому зір. Про це повідомляє  благодійна організація UAnimals.

Підопічному Центру порятунку диких тварин єноту Лакі провели операцію з заміни кришталиків обох очей. Єнот мав катаракту та зовсім не бачив. Постійно принюхувався, був дуже лякливий, тому постійно ризикував себе поранити.

-  Ветеринарний офтальмолог Богдан Музичук провів перше в Україні хірургічне видалення катаракти обох очей єноту. Хоч у Лакі лишиться невелика короткозорість, але тварина нарешті зможе нормально та безпечно жити, - йдеться у повідомленні зооволонтерів.

Попереду у Лакі тривала реабілітація. Він залишиться на стаціонарі у ветеринарній клініці. Там він буде під наглядом, отримає необхідні ліки та краплі для очей.

Представники Центру порятунку диких тварин розповіли, що єнот  потрапив до них із приватної власності. Очільниця центру порятунку Наталія Попова зрозуміла одразу, що тварина сліпа, адже прислухалася до кожного звуку, була дуже ляклива, досліджувала вольєр лапками та носом і мала незвичні білі плями на очах. Після обстеження Лакі лікарем-офтальмологом з'явилася надія, що тварині можна відновити зір. Для нього навіть виготовили штучні кришталики ока.

Фото
Фото
31 Березня11:37