30 вересня
Завантажити ще

Кримський бізнесмен пообіцяв повернути вкрадених із Херсона єнотів

Кримський бізнесмен пообіцяв повернути вкрадених із Херсона єнотів
Фото: instagram.com/oleg.zubkov

Кримський бізнесмен Олег Зубков пообіцяв повернути вивезених ним із ще окупованого Херсона єнотів. У коментарі українському виданню " Крим.Реалії " 14 листопада він заявив, що тварини перебувають у нього "на тимчасовому утриманні".

- Я поверну їх відразу, як тільки влада Херсона дасть команду, що може їх прийняти. Ще три павичі, ще два фазани, цесарки, дві вовчиці, лама та ослиця Даша, – перерахував вкрадених тварин Зубков.

За словами Зубкова, він забрав тварин, оскільки йому “зателефонували із Херсона”. Нині вони перебувають у його парку левів «Тайган». Залишити тимчасовий окупований Крим йому вдалося, оскільки його випустили під підписку.

13 листопада у телеграм-каналі Міністерства оборони України пообіцяли “обов'язково знайти єнота”. Днем раніше засновник UA Animals Олександр Тодорчук розповів у Facebook, що “єнота із зоопарку Херсона вкрав не просто якийсь дурний солдат, а саме російське командування”. У Крим росіяни вивезли більшу частину колекції зоопарку: від лами та вовка до осла та білок.

Про те, що окупанти, відступаючи з Херсона, вкрали у зоопарку єнота, 11 листопада написала у телеграм-каналі російська пропагандистка Ганна Долгарьова. 9 листопада підконтрольне Росії севастопольське ЗМІ ForPost повідомило, що кримський парк левів "Тайган" "прийняв до себе на утримання" тварин із зоокуточка Херсона.

Олег Зубков – засновник ялтинського зоопарку «Казка» та парку левів «Тайган». У липні в Криму його засудили до позбавлення волі через те, що у його парку левів тигр відкусив дитині фалангу пальця. Із СІЗО Зубков вийшов наприкінці жовтня. Так званий "Верховний суд Криму" скасував призначене позбавлення волі і відпустив бізнесмена під підписку про невиїзд до нового розгляду справи.