Завантажити ще

У Києві запустили мобільний "Пункт незламності" в автобусі

У Києві запустили мобільний
Фото: t.me/VA_Kyiv

У Києві запустили пілотний мобільний "Пункт незламності", який розміщується в автобусі. Про це в середу, 22 березня, повідомила Київська міська військова адміністрація.

- Наразі втілюємо в життя нову ідею – «Не мешканець шукає "Пункт незламності", а "Пункт незламності" сам знаходить киянина». Ось цей мобільний "Пункт незламності на базі двосекційного автобусу здатний у найкоротший строк прибути в місце, де виникли труднощі, - сказав начальник КМВА генерал-полковник Сергій Попко.

Мобільний "Пункт незламності" в автобусі забезпечений теплом, інтернетом, електроживленням, водою, гарячими напоями, медичним обладнанням для першої допомоги. Пілотний проєкт запустили у Дніпровському районі. "Пункт незламності" на базі двосекційного автобусу «Мерседес» розрахований на понад 100 людей. Автобус може безперервно функціонувати як "Пункт незламності" три доби. 

Автобус переобладнали в Німеччині і передали Києву нещодавно. 

«Пунктів незламності» у Києві залишиться по два на район, решту «заморозять». Під кінець 2022 року в Україні працювало близько 11,5 тисячі таких пунктів.