Завантажити ще

В Україні стане менше відділень Укрпошти, де можна обміняти лампи розжарювання на LED-лампи

В Україні стане менше відділень Укрпошти, де можна обміняти лампи розжарювання на LED-лампи
Фото: maxpixel.net

"Укрпошта" з 22 березня буде скорочувати кількість відділень, де можна обміняти старі лампи на економні енергозберігаючі. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

- Це відбувається через скорочення попиту населення в деяких відділеннях - саме вони повернуться до звичайного формату роботи і будуть надавати тільки поштові та фінансові послуги. Центральні відділення й ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати світлодіоди, - йдеться у повідомленні.

У міністерстві закликали громадян, які ще не скористались пропозицією замінити застарілі лампочки на нові світлодіодні, прийти на "Укрпошту" і долучитись до обміну.

Станом на 22 березня в усіх населених пунктах доступно ще 11 млн ламп, якими можуть забезпечити 2,2 млн домогосподарств. У найвіддаленіших селах, які до проєкту обміну долучилися нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня. А вже з 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде у 23 відділеннях в містах-мільйонниках та обласних центрах країни, де все ще зберігається високий попит і потреба.

Загалом програма охопила 23 тисячі населених пунктів, включаючи деокуповані території та прифронтові регіони України. З початку старту програми майже 3 млн жителів України обміняли у відділеннях "Укрпошти" близько 14 млн ламп.

Новини по темі: Лампі обмін