2 червня
Завантажити ще

Китай поновить видачу віз для іноземців

Китай поновить видачу віз для іноземців
Фото: ALY SONG/REUTERS

Департамент консульських справ МЗС Китаю оголосив про поновлення розгляду та видачі всіх категорій віз іноземним громадянам для в'їзду до країни. Як повідомляє Reuters, видачу віз відновлять з 15 березня.

Ті китайські регіони, до яких раніше не були потрібні візи, повернуться до безвізового в'їзду. Так, до них належить остров Хайнань і південний виробничий центр провінції Гуандун для іноземців з Гонконгу та Макао.

Іноземці, які мають візи, видані до 28 березня 2020 року, термін дії яких ще не закінчився, також зможуть в'їхати до країни.

Влада Китаю очікує, що цей крок дасть економіці країни новий імпульс на тлі найгіршої за останнє десятиліття динаміки зростання ВВП.  

Протягом 2022 року було здійснено близько 115 млн транскордонних поїздок до Китаю і з нього, на частку іноземців припало близько 4,5 млн візитів. У 2019 році в Китаї було здійснено 670 млн поїздок, з яких 97,7 млн візитів припадає на іноземців.

На початку січня 2023 року Китай скасував обмеження після трьох років боротьби з коронавірусом. Країна відкрила морські та наземні перетини з Гонконгом і скасувала вимогу для мандрівників, які прибули, на карантин. Після зняття обмежень мандрівники почали вирушати до країни як повітрям, так землею і морем.  

Новини по темі: візи Китай