Завантажити ще

NASA і SpaceX відклали запуск місії Crew 6 за декілька хвилин до старту

NASA і SpaceX відклали запуск місії Crew 6 за декілька хвилин до старту
Фото: JOE SKIPPER/REUTERS

NASA і SpaceX рано відклали запуск капсули з двома американськими астронавтами - російським космонавтом та членом екіпажу з Об’єднаних Арабських Еміратів - у понеділок, 27 лютого, зранку. Як повідомляє агенція Reuters, про відкладення запуску стало відомо за кілька хвилин до запланованого вильоту з Флориди на Міжнародну космічну станцію (МКС).

 NASA і SpaceX пояснили відкладення запуску технічною помилкою, пов’язаною з рідиною для запалювання, яка використовується для запуску двигунів космічного корабля. 

Ракета SpaceX Falcon 9 з капсулою Crew Dragon повинна була стартувати о 1:45 за східним часом (6:45 за Гринвічем) з Космічного центру Кеннеді NASA на мисі Канаверал, штат Флорида.

Якби запуск у понеділок був успішним, очікувалося, що екіпажу знадобиться близько 25 годин, аби досягти місця призначення МКС, лабораторії, що обертається приблизно за 250 миль (420 кілометрів) над Землею. Перший резервний запуск для місії було призначено на ранок вівторка, приблизно через 24 години після початкової спроби відірвати ракету від землі.

Місія під назвою Crew 6 перевозить шосту довгострокову команду МКС, яку NASA відправило на борт SpaceX з того моменту, як каліфорнійська компанія Маска почала відправляти американських астронавтів на орбіту в травні 2020 року. 

Новини по темі: Космос NASA SpaceX