20 березня
Завантажити ще

Анекдоти та меми тижня: Дякую за чай, а тепер дайте нам ваші літаки

Анекдоти та меми тижня: Дякую за чай, а тепер дайте нам ваші літаки

Найголовніше на цьому тижні: президент відвідав з робочим візитом Великобританію та декілька країн Євросоюзу. Про результати поїздки ми дізнаємось зовсім скоро, а от українці вже знайшли теми для чергових "сміхуйочків".

Також цього тижня президент назначив головою СБУ Василя Малюка та міністром МВС Ігоря Клименка. І, до речі, підприємці вже активно продають подушки з Малюком – майже на повний зріст. А українські спортсмени продовжують боротьбу за те, щоб Росію та Білорусь не допускали до міжнародних змагань.

І зі свіжого – під час чергового масштабного обстрілу України одна з рашистських ракет перетнула повітряний простір країни НАТО – Румунії. Але там зробили вигляд, що цього не було.

 * * *
Не здивуюсь, якщо виявиться, що президент дістався Лондона вагоном «Укрзалізниці».

 * * *
Коротко - промова Зеленського у Великобританії:

- Я приїхав до Британії попити чаю і забрати ваші літаки. Як відомо, чай я вже попив.

КОРОТКО ПРО ІНШІ ПОДІЇ

 * * *
- На прохання збірної України російських спортсменів допустять до змагань з біатлону і дозволять розмістити на формі прапор РФ.

 * * *
Як називається затримання колаборантів Службою безпеки України?

- Пакунок Малюка.

 * * *
Після землетрусу тектонічні плити зсунулись на 3 метри, внаслідок чого ЧВК "Вагнер» втратила всі зайняті за останній місяць території під Бахмутом.

НАТО В ХАТУ

Офіційно!

Румунія саме в цей час вийшла ненадовго зі складу НАТО, а коли повернулась за 10 хвилин, то ракети вже не було. Ось так.

* * *
Позиція Румунії:
А то точно ракети були? Ми думали, що то лєбєді летять.

 

 

Новини по темі: Гумор Анекдоти меми жарти