20 травня
Завантажити ще

Продавці подушок із зображенням політиків: Звільнення Арестовича вплинуло на продажі

Продавці подушок із зображенням політиків: Звільнення Арестовича вплинуло на продажі

Від новин страшно засинати? Що ж, виробники подушок подбали про заспокійливе снодійне. Подушки-дакімакури (подушка для обіймів у формі або з портретом якогось персонажа чи знаменитості), на яких раніше зображали персонажів аніме або герої фільмів, зараз прикрашають портретами українських політиків чи військових.

Тож тепер щоночі ви можете міцно притиснути до себе колишнього радника голови Офісу Президента Олексія Арестовича, Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного або навіть самого Президента – і спати спокійно. Ну або вдень просто прикрасити інтер’єр. До речі, дуже захищеним можна себе відчути, коли поряд буде лежати голова СБУ Василь Малюк – ну, точніше, його зображення. KP.UA розглянула пропозиції на ринку.

Бандера найдорожчий

Найбільш часто зустрічаються дакімакури розміром 35х80 см. Їхня вартість стартує від 790 гривень. Ось, наприклад, «Зеленський. Смерть або Україна!».

Але є й великі - 50х150 см, «Степан Супер Бандера» тут показаний у вигляді відомого героя коміксів Капітана Америка, але з тризубом на грудях і в жовто-блакитних кольорах. Обійняти «Степана Супер Бандеру» можна за 1805 гривень. 

Стільки ж просять за такого ж розміру дакімакури з Кирилом Будановим та Василем Малюком.

Трохи дешевше, але теж великого розміру 150х50, є у продажу подушки з зображенням голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма та Олексія Арестовича – по 1000 грн кожна, обидва в костюмах супергероїв.  

А ще є класичні подушки з зображенням Михайла Подоляка у образі іншого супергероя - Доктора Стрейнджа. Значно дешевші, по 275 гривень. Але, правда, й манюнькі - 35х35 см. Такого сильно не пообнімаєш.

Зате наволочки можна знімати й прати. Після особливо міцних обіймів.

До речі, якщо вам мало одного президента, то можна купити велику дакімакуру одразу з 4 портретами Володимира Зеленського. Всього за 1100 грн.

Подушки з Володимиром Зеленським найпопулярніші

Подушки з Володимиром Зеленським найпопулярніші

Зеленський - найпопулярніший

KP.UA поспілкувалась з виробниками таких подушок, і вони розповіли, які дакімакури з зображенням політиків є найпопулярнішими.

- Все сталось дуже органічно само собою, бо ще ніколи ми так не пишались своїми керівниками держави. Зображення беремо з відкритих джерел та видаляємо фон. Розмір підбирався з урахуванням деяких факторів: кінцева вартість продукту і доступність для середнього класу, зручність для обійм під час сну з такою подушкою, а також залежить від обладнання для друку і параметрів торговельного обладнання для розміщення за склом на вітринах, - розповіли нам в KLik Print.

Як запевняють в цій компанії, дакімакури з політиками дійсно користуються попитом. І вже можна сміливо казати, що навіть сформувалась трійка лідерів продаж. Сюрпризів у ній немає, але відсоткове співвідношення може здивувати.

- Зеленський, Арестович і Залужний - найпопулярніші. По продажах ситуація така: Зеленський - 50%, Арестович - 35%, Залужний - 15%. Зараз займаємось доопрацюванням Буданова. Багато чого плануємо, але час зараз не простий, подивимось, - відмічають наші співрозмовники. (Наша розмова проводилась, коли ще ніщо не передвіщало кадрових перестановок у ГУР та Міноборони, тож чи буде Буданов таким же популярним, як і раніше – питання. – Ред.)

 А от щодо Арестовича є дуже цікавий нюанс.

- Зняття Арестовича з посади вплинуло на продажі, вони впали, - зазначають наші співрозмовники.

Популярні серед українців і інші дакімакури. Людям до вподоби  персонажі мультфільму Рік і Морті, анімешний герой Наруто і Венсдей з "Сімейки Адамсів". А ще люди охоче купують дакімакури із зображенням Дмитра Гордона і Олега Вінника (незважаючи на те, що з початком повномасштабного вторгнення його геть не чути. – Ред.).

Фото
Фото
07 Лютого 202317:45

Довідка Коротко про

Дакімакура - це велика за розміром подушка, яка прийшла до нас з Японії. У цій східній країні на них прийнято зображати персонажів з аніме в повний зріст. Японські дакімакури прийнято виконувати у розмірах починаючи від 35х17 см до 50х150. Найбільші є найпопулярнішими. Як правило, вони слугують у якості прикрас для інтер’єру для дорослих, а для дітей грають роль перехідного об’єкту, який слугує для заспокоєння. Як правило…