5 червня
Завантажити ще

Ракетний обстріл Краматорська: рятувальники завершили розбір завалів будинку

Ракетний обстріл Краматорська: рятувальники завершили розбір завалів будинку
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Роботи з ліквідації наслідків обстрілу у Краматорську Донецької області завершено. Про це Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила у фейсбуці.

– Роботи з ліквідації наслідків обстрілу у м. Краматорськ Донецької області завершено, – розповіли рятувальники. - Як зазначають у ДСНС, о 22:40 2 лютого внаслідок проведення аварійно-рятувальних робіт на місці ліквідації наслідків обстрілу у м. Краматорськ рятувальники витягли з-під завалів тіло загиблої жінки.

Усього з-під завалів деблоковано тіла чотирьох загиблих, двох людей врятовано. Травмовано 18 осіб. На місці завалу було розібрано та вивезено 960 тонн будівельних конструкцій, роботи завершено. Загалом до розбору завалу було залучено 221 особу та 42 одиниці техніки, з них від Головного управління – 120 осіб особового складу та 11 одиниць техніки.

Першими на місці обстрілу в Краматорську 1 лютого, жертвами якого стали чотири особи, були місцеві жителі та волонтери. Вони розбирали завали та у перші хвилини змогли врятувати 7 людей. Обстріл стався близько десятої вечора, потім почалася пожежа. В результаті обстрілу знесло два під'їзди.