Завантажити ще

Нумеролог про 2023: Це число справедливості – добро і зло повернуться багаторазово

Нумеролог про 2023: Це число справедливості – добро і зло повернуться багаторазово
Фото: Victoria Borodinova / publicdomainpictures.net

Не бажати поганого

По нумерології 2023 - це рік сімки (2023 - 2 +2 +3 = 7). Як розповіла kp.ua нумеролог Лариса Браницька, сімка – це число Бога та досконалості, вікової мудрості.

– Це означає невидимі сили, які допомагають добру, – пояснює Лариса Браницька. - Ми повинні перебувати в гармонії, у балансі, у коханні та лояльності, виключити агресію. Агресія викликає у відповідь - все, що ми посилаємо комусь, повертається до нас подвійно. Це важливо у 2023 році.

Нумеролог Лариса Браницька з Дніпра обіцяє наповнений подіями та сильними енергіями рік сімки. Фото: facebook.com/larisa.branitskaya.7

Нумеролог Лариса Браницька з Дніпра обіцяє наповнений подіями та сильними енергіями рік сімки. Фото: facebook.com/larisa.branitskaya.7

Також сімка означає внутрішній аналіз, дослідження, наукове мислення, усамітнення, мудрість, духовність, містику.

- Говорили, що над Сталінградською битвою ангел розкрив свої крила, тому ми перемогли і був перелом – це з тієї ж серії, - зазначає нумеролог. – За правильного енергетичного посилу можлива підтримка містичних непередбачуваних сил.

За нумерологічною матрицею Піфагора, 2023 – енергетично дуже сильний рік. Усі завдання, поставлені сьогодні грамотно та з позитивом, мають виконатися.

Рік буде насичений подіями, сильними енергіями та дасть поштовх до внутрішніх змін. Протягом року наша поведінка віддзеркалюватиметься.

- Якщо ми спохмурніли - дзеркало зробить так само, якщо посміхнулися - дзеркало посміхнулося у відповідь, - зазначає Лариса Браницька. - Якщо потикали ціпком, рушницею чи ракетою – отримаємо назад. Закони Всесвіту, метафізика працює лише так.

Трійка – театр, двійка – єдність

Трійка – це число ораторського мистецтва, жіноче число театральних дій. Театр - у плані відкритості та демонстрації себе, а не приховування справжнього обличчя за маскою.

- Це говорить про те, що всі країни будуть на виду – ми побачимо навіть закулісся, - зазначає нумеролог. – Якщо українці проявляться як сильна потужна нація з добрим урядом, з перспективами на процвітання, то ми це все й отримаємо у помноженому результаті.

Також трійка означає правдивість, уяву, оптимізм, щастя, творчу уяву.

Двійка – це єдність, зв'язок, співпраця, гармонія. Вона відповідає за все, що може стати поштовхом до взаємодії з іншими країнами, людьми, освоєнням нових професій. Це число взаємодії.

Чорний Кіт очистить негатив

Покровитель року, Чорний Водяний Кролик, чи Кіт, вступає у свої законні права з 22 січня під сузір'ям 22.

- Це сузір'я називається Колодязь і означає все, що пов'язане з водою, з річками, колодязями, морями, океанами, - продовжує нумеролог. - Водна стихія переважатиме цього року. Це може означати і функцію води, що очищає.

Чорний Водяний Кролик, або Кіт – домашня тварина. Це означає, що наступного року всі питання вирішуватимуться всередині дому. Якщо розглядати в контексті країни – то всередині країни.

– Чорний Кіт дуже чистить негативний зв'язок, вібрації темних сил, тож це може бути чудовий символ для цього року, – усміхається Лариса Браницька. - Від нашого внутрішнього стержня та гармонії залежатиме вплив на нас зовнішніх факторів. Весь світ є нашим відображенням, і чим гармонійніші та збалансованіші українці, де б вони не знаходилися, тим більш лояльно до нас ставляться інші сили, у тому числі архангели, ангели та божественні помічники.

Наступного року на арені з'явиться сильна особистість із жіночою енергією – нове і несподіване обличчя. За словами нумеролога, це або жінка, або чоловік із дуже сильними позитивними енергіями.

– Ця особистість – як господиня, мати, але це може бути і господар, – зазначає Лариса Браницька. – Для перемоги у війні важлива жіноча енергія – і наступний рік цьому сприяє. Наші воїни перемагають тому, що мають надійний тил: за них моляться жінки, благословляють. Воїни допомагають нашій країні, містам вистояти, але вони самі вистоюють тому, що перебувають у броні жіночої любові. Цей рік дає змогу виявити жіночу суть та стати тилом для чоловіка. Жіноча енергія посилює чоловіків, які йдуть попереду. Коли жінки йдуть попереду, то чоловіки послаблюються, а жінки, стаючи сильними, багато втрачають.

2023 року, за словами нумеролога, ми маємо вийти на новий виток, але не закрутитися у нескінченній спіралі, а знайти вирішення ситуації.

- Це має бути унікальний, єдино можливий і благословенний Творцем шлях, - продовжує Лариса Браницька. - Ми повинні просити про Боже благословення, щоб ситуація вирішилася якнайкраще. Про це число сім.

Всі місяці, число яких при додаванні з числом року, сімкою, дає двійку або парне число, будуть легшими та радіснішими – у ці місяці можемо розраховувати на допомогу та підтримку не тільки фізичну, а й божественну та метафізичну.

НА ЗАМІТКУ

Нумерологічний прогноз щодо місяців

Додаємо сімку, число 2023 року, до місяця.

Січень - 7 + 1 = 8

Це місяць матеріального успіху. Можна планувати та будувати перспективи, отримувати дивіденди від справ, розпочатих у попередньому році. Якщо минулого року не вдавалося планувати майбутнє, забігаючи далеко вперед, у січні з'являться такі шанси. Також це число означає нові напрями, появу чогось, про що раніше навіть не приходили думки.

Лютий – 7 + 2 = 9

Це число Христа. Лютий буде екзаменаційним. Якщо ми йдемо із миром, милосердям, особливою поведінкою Христа, то нам віддається. Якщо посилаємо енергію диявольського прояву, то будемо в глибоких мінусах.

Березень - 3 + 7 = 10

Це сила. Потрібно максимально зібрати усі свої сили у кулак, об'єднаться. Мається на увазі також єдність духовна та моральна – ми повинні бути морально згуртовані і мислити про одне. Головне бажання на Новий рік у нас – мир, не лише у нашій країні, а й у всьому світі.

Квітень – 7 + 4 = 11, 1 + 1 = 2

Це період зустрічей сильних лідерів, які почнуть думати про те, а чи не досить уже, час думати про милосердя та збереження життя всім.

Травень – 7 + 5 = 12, 1 + 2 = 3

Це – театр. Вийдемо на сцену, на нас починають дивитись, думати, аналізувати, робити висновки. Може, це буде спосіб розглянути нас під мікроскопом і побачити насіння якихось вкладень, вливань, співпрацю.

Червень - 6 + 7 = 13, 1 + 3 = 4

Це думки про партнерство та творення, про стабільність. Табуретка на чотирьох ніжках - найстійкіша.

Липень – 7 + 7 = 14, 1 + 4 = 5

Число змін, подорожей, якихось можливостей, нових знань, якихось вливань, інвестицій у науку. Це світогляд, зовнішні події.

Серпень – 7 + 8 = 15, 1 + 5 = 6

Буде якась яскрава, гарна подія, з'явиться ясність та розуміння розвитку.

Вересень - 7 + 9 = 16, 1 + 6 = 7

Це мудрість, прийняття та адаптація. Не має значення, що відбувається, важливо, як ми на це реагуємо. Вересень перевірить нашу реакцію. Чим більше ми будемо спокійними та доброзичливими, тим кращими будуть результати.

Жовтень - 7 + 10 = 17, 1 + 7 = 8

Такий, як і січень - місяць матеріального успіху, коли можна сміливо будувати нові плани, який принесе чи підтримає щось нове.

Листопад - 7 + 11 = 18, 1 + 8 = 9

Число Христа, таке саме, як у лютого. Що ми віддаватимемо – те й отримаємо натомість.

Грудень – 7 + 12 = 19, 1 + 9 = 10

Число дублюється із березнем і означає силу. Потрібне об'єднання та згуртування фізично та подумки.