19 травня
Завантажити ще

У Лондоні Новий рік зустріли під українську пісню «Стефанія»

У Лондоні Новий рік зустріли під українську пісню «Стефанія»
Фото: MAJA SMIEJKOWSKA/REUTERS

Лондон зустрів новий 2023 рік синьо-жовтими феєрверками та українською піснею Stefania. Бавовни салютів, які запускалися на березі річки Темзи, неподалік Вестмінстерського палацу і вежі з годинником Біг-Бен, було чути не менше 12 хвилин. Незабутнім видовищем усі британці та гості країни, які зібралися на святкування, насолоджувалися під відому пісню українського гурту «Kalush Orchestra». Колесо огляду – знамените «Лондонське око» (London Eye) також підсвітили жовтими та синіми вогнями на підтримку України.

Як повідомило ВВС, цього року святкування Нового року у столиці Великобританії було визнано найбільшим у всій Європі. Британці вшанували пам'ять королеви Єлизавети – її записаний голос звучав із встановлених колонок. Також лондонці голосно і галасливо висловили підтримку Україні, яка чинить гідний опір російському вторгненню.

Мер Лондона Садік Хан зазначив, що вперше така кількість людей зібралася у столиці Великобританії на святкування Нового року після пандемії Covid. За попередніми даними, під «Стефанію» насолоджувалися видовищним шоу не менше 100 тисяч людей.