Завантажити ще

Американські дипломати в Києві вибрали найулюбленішу цитату про РФ

Американські дипломати в Києві вибрали найулюбленішу цитату про РФ
Фото: bostonglobe.com

Новорічну ніч всі жителі та гості Києва провели у сховищах та коридорах, ховаючись від російських снарядів. Серед тих, хто був змушений святкувати у підвалі, були співробітники посольства США у Києві. Користуючись нагодою, дипломати вибрали улюблену фразу 2022-го року.

- Дипломати посольства США в Києві разом в підвалі посеред ночі під час жорстоких нападів Росії на Україну провели опитування щодо нашої улюбленої цитати 2022 року. Перемогла фраза (мабуть, не дивно):  «Русский военный корабль…» - наголосили у посольстві.

Прокоментувала новорічні обстріли і посол США в Україні Бріджіт Брінк.

- Неймовірно. Росія холодно і боягузливо напала на Україну в першу годину нового року. Але Путін досі, здається, не розуміє, що українців зроблено із заліза. Америка абсолютно впевнена, що Україна переможе 2023 року. Слава Україні!, – написала вона у твіттері.

Фраза "Руський воєнний корабль, іди нах@й" – одна з найпопулярніших. Прозвучала  у відповідь від українських солдатів з острова Зміїний російському крейсеру «Москва» на пропозицію здатись. Стала одним із символів боротьби з російськими окупантами.