Завантажити ще

Нумеролог: Переломний момент у війні може наступити після Великодня

Нумеролог: Переломний момент у війні може наступити після Великодня
Фото: http://torange.biz

Прогноз на 2022 рік ЗМІ публікувати злякалися

Лариса Браницька з Дніпра вже не перший рік складає нумерологічні прогнози. Хоча в такі прогнози вірять далеко не всі, але ні-ні та й  намагається кожен зазирнути, що означає його дата народження та який рік саме для нього буде успішним. А хто в дитинстві не побоювався «нещасливого» числа 13 та шісток? Зовсім байдужих до чисел та їх значень у житті не так уже й багато.

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: особистий архів Лариси Браницької

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: особистий архів Лариси Браницької

Напередодні 2022 року Лариса Браницька також підготувала свій прогноз – цього разу складений за нумерологією фен-шуй. У цьому календарі розписано майбутнє на кожен день на сто років уперед – по сузір'ях, яких лише 28. Але… його результати журналістів засмутили, і прогноз вирішили не публікувати – навіщо псувати читачеві настрій перед святами?

– Від того, що його не стали друкувати, нічого не змінилося – він здійснився, – зітхає Лариса Браницька.

Лариса розповіла «КП в Україні» про деталі прогнозу, що здійснився, за числами і підказала, які дати навесні і влітку будуть для нас щасливими, а в які слід бути більш пильними.

«Перемога неминуча»

Символізує поточний рік за китайським календарем сузір'я "21". Це сузір'я означає страту, обезголовлення, вбивство, усунення влади, розширення або зменшення територій. Прогноз – для всього світу, тож щось із подій, цілком імовірно, може статися чи вже відбувається в інших країнах. А наступний 2023 рік відзначиться театральністю.

Лариса Браницька зізнається: коли сіла складати прогноз на 2022 рік, сама жахнулася. Ну хто тоді вірив, що справдяться найгірші припущення, які почали сипатися зі ЗМІ на голови читачів та глядачів ще задовго до війни? Ось і нумеролог сама спочатку не вірила в те, що намагалися їй розповісти числа.

– Вже на початку року мені відкривався такий прогноз – обезголовлення, втрати, крах, зміни у верхівці влади, – ділиться із «КП в Україні» Лариса Браницька. – Це сузір'я, "21", взагалі означає зміни, про які китайська філософія каже: за певних дій, настроїв, вібрацій отримаєте мінус, а якщо налаштовані на мир і справедливість – то чекайте на гарний результат.

Лариса Браницька: Символізує поточний рік сузір'я "21". Це сузір'я означає вбивство, усунення влади, розширення або зменшення територій.

Цей знак може бути як щасливим, так іі нещасливим. Залежить від ваших дій.

Це ж сузір'я «керуватиме» 27 квітня, 25 травня, 22 червня та 20 липня. Для шлюбів, заручин, договорів такі дні  є несприятливими. Запорукою успіху в такі дати є працьовитість та позитивний настрій.

Сузір'я під числом «два», за словами Лариси Браницької, це блукаючі сузір'я, які змінюють конфігурацію. Також це сузір'я знаходиться у зоні партнерства, з чого випливає, що 2022-й - рік негативного партнерства, але якщо вирішувати конфлікти мирним шляхом, за словами нумеролога, перемога неминуча.

Будемо бенкетувати у травні

Сприятливе сузір'я "26", яке означає бенкети, свята, паради, винагороду за правильну поведінку, відстоювання кордонів, цього року протегуватиме датам 2 травня та 27 червня.

Лариса Браницька: 5.05.2022 може наступити ще один переломний момент. П'ятірка означає зміни, а двійка – співпрацю, яка сприятиме зросту, творенню.

- Бенкет залежить не лише від третіх сторін, але й від наших дій, - зазначає нумеролог.

Наступне сузір'я "27"не таке сприятливе для нас – воно також може означати паради і бенкети, але не для тої сторону, на яку напали. А ось сузір'я "28" символізує великий успіх, приплив багатства вже для нас.

- Це може означати переломний момент для України, щось таке, без чого ми не могли б прийти до великого успіху та зміни життя, - розмірковує Лариса Браницька. – 28-е сузір'я протегуватиме нам у такі дати: 4 травня, 29 червня та 27 липня. Це платформа, основа, і все, що зроблено цього дня, окупиться сторицею та принесе щастя й процвітання.

Ще одна важлива цифра для нас – п'ятірка

- 5.05.2022 може настати ще один переломний момент. П'ятірка означає зміни, а двійка – співпрацю, - підсумовує нумеролог. – Ця співпраця сприятиме зростанню, творенню, народженню нових думок та ідей.

Тож уже незабаром, після Великодня, судячи з нумерологічного прогнозу, на нас чекають хороші новини.

НА ЗАМІТКУ

Коридор затемнень принесе зміни

Перше сонячне затемнення цього року розпочнеться 30 квітня о 23.27. Його побачать жителі Південної Америки та островів у південно-східній акваторії Тихого океану. Місячне затемнення відбудеться 16 травня. Проміжок часу між ними називають коридором затемнень. Ще один коридор затемнень буде восени.

- Це важливий період, який можуть використати для чогось поганого – у темряві будь-якому злодієві легше щось експропріювати, - жартує Лариса Браницька. – У цей період просто потрібно бути більш пильним, розвивати духовні якості – доброту та любов, бо провокацій буде безліч. У такий період багато хто проходить так звану «перевірку на вошивість». Пам'ятаємо, що найчорніша ніч – перед світанком.

Лариса Браницька: Під час коридору затемнень потрібно бути більш пильним, розвивати духовні якості - доброту та любов, тому що провокацій буде безліч.

Затемнення – завжди до змін: у когось – на краще, у когось - на гірше.

[h5_tt class="orange_h5_title" text="ДО РЕЧІ""

«Іти війною 24 лютого – як випустити вівцю в череду вовків»

– Цю дату символізує «Арсенал імператора» – це означає зброю, військову техніку та підготовку до воєнних дій, – пояснює Лариса Браницька. - Це несприятливий день – будь-які дії призводять до поганих та несподіваних наслідків для того, хто їх вчиняє. Іти в бій у цей день - це все одно що випустити вівцю назустріч зграї вовків. Наступальні дії цього дня отримають негативний результат.

Такий само несприятливий день для наступальних дій, як і 24 лютого, за прогнозом Лариси Браницької, буде 21 квітня.