25 вересня
Завантажити ще

Поліція не знає, у якому стані зрізаний мурал Бенксі, бо не може зняти з нього плівку

Поліція не знає, у якому стані зрізаний мурал Бенксі, бо не може зняти з нього плівку
Фото: t.me/andrii_nebytov

У поліції не знають, чи пошкодили мурал Бенксі у Гостомелі під час демонтажу 2 грудня, бо не можуть зняти з нього плівку. По-перше, це речовий доказ, по-друге, поліцейські бояться пошкодити роботу. Про це розповіла керівник пресслужби поліції Київської області Ірина Прянішнікова у коментарі "КП в Україні".

-  Ми намагаємося якнайшвидше передати картину експертам... Усі вісім осіб, у яких 2 грудня у Гостомелі ми вилучили зображення, були опитані й дали пояснення. На всі інші питання буде дана відповідь після проведення експертиз. У будь-якому випадку люди, які відірвали від стіни це зображення, не мали прав на такі дії. Вони повинні були отримати дозвіл у міської влади чи місцевої громади, - заявила Прянішнікова.

Один із вандалів - черкаський художник Олександр Дувінський - заявив, що хотів таким чином врятувати графіті. За його інформацією, будинок з муралом мали згодом знести, або ж малюнок зіпсувався б через негоду. Художник стверджує, що не просив ні у кого дозволу на демонтаж, бо ніде не було напису, що щось охороняється.

Британський художник Бенксі 14 листопада підтвердив, що створив сім муралів у Києві, Ірпені, Бородянці і Гостомелі. У Гостомелі картина була написана на стіні зруйнованого будинку. 

Новини по темі: Художник графіті Бенксі