Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Художник із Черкас зізнався, що зрізав роботу Бенксі у Гостомелі

Художник із Черкас зізнався, що зрізав роботу Бенксі у Гостомелі
Фото: t.me/andrii_nebytov

Серед чоловіків, які зрізали роботу вуличного художника Бенксі у Гостомелі, був художник із Черкас Олександр Дувінський. Про це він написав у своєму фейсбуці, повідомило видання “18000”.

- Щодо події - роботи по знесенню будинку в Гостомелі повинні початися впродовж грудня, тому другого грудня графіті було без ушкоджень демонтовано та ретельно запаковано. Робота проводилася публічно та фільмувалася. Організовано було людиною з бездоганною репутацією, - написав художник.

У коментарях Дувінський також підтвердив, що його затримувала поліція. Художник написав, що не має претензій до правоохоронців. 

За даними поліції Київщини, графіті Бенксі зараз знаходиться в Бучанському управлінні поліції, як і стілець, який був частиною інсталяції.

- За результатом розслідування по цьому об’єкту буде призначена мистецтвознавча експертиза і далі ми будемо визначатись по кримінальному провадженню з кінцевою кваліфікацією та  притягненню осіб до кримінальної відповідальності, - сказав голова поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

Вісім мешканців Києва та Черкас 2 грудня демонтували картину вуличного художника Бенксі зі стіни - жінку з бігуді у протигазі та з вогнегасником. За допомогою дерев'яних дощок і поліетилену її намагалась транспортувати. Чоловіків затримали на місці події.

Британський художник 14 листопада підтвердив, що створив сім муралів у у Києві, Ірпені, Бородянці і Гостомелі. У Гостомелі картина була написана на стіні зруйнованого будинку. 

Фото: t.me/andrii_nebytov

Фото: t.me/andrii_nebytov

Фото: t.me/andrii_nebytov

Фото: t.me/andrii_nebytov