1 червня
Завантажити ще

У ГУР заявили, що після повернення Криму Кримський міст буде зруйнований

У ГУР заявили, що після повернення Криму  Кримський міст буде зруйнований
Фото: ДМИТРО ЛАРІН/pravda.com.ua

Після того, як Україна поверне Крим, Кримський міст перестане існувати. Про це в інтерв’ю «Українській правді» заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов. 

- Кримський міст – це той символ, який буде зруйнований. Коли повернеться Крим, цей міст перестане існувати. Ця транспортна артерія насправді нікому не потрібна, - наголосив Буданов.

Він додав, що під час вибухів міст зазнав дуже сильних руйнувань.

- Цей міст – один із символів "русского мира". Крейсер "Москва" пішов на дно, Кримський міст фактично теж. Це все знаки, які говорять про те, що не так уже й довго цьому режиму залишилося, - розказав керівник ГУР Міноборони.

Відносно обвинувачень РФ відносно того, що він винен у підриві, Буданов наголосив, що ставиться до подібних заяв «не до кінця серйозно». 

-  Точно не згадаю назву, але одне з найбільших друкованих видань комуністичної партії Китаю опублікувало статтю про те, що Росія звинувачує в цьому Україну з дуже високим рівнем скепсису у цих звинуваченнях.  А треба розуміти, що те, що надруковано у виданні компартії Китаю, узгоджено зі всіма, тобто це офіційна позиція. І вони так легенько наштовхнули на думку, що, в принципі, Росія полюбляє схожі речі робити сама, - розповів Буданов.

Вибух на Кримському мосту стався вранці 8 жовтня. За даними Росії, загинули 4 людей. СК РФ заявила, що організаторами вибуху є Кирило Буданов, співробітники військової розвідки України та її агентура.  За словами президента Зеленського, Україна вибух «точно не замовляла».