3 червня
Завантажити ще

Гуменюк: Після вибуху на Кримському мосту ситуація у російських солдатів критична

Гуменюк: Після вибуху на Кримському мосту ситуація у російських солдатів критична
Фото: ru.wikipedia.org

Стан російської армії на півдні України значно погіршився після вибуху на кримському мосту, оскільки через нього проходило 75% постачання спорядження. Про це заявила речник прес-служби Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Дуже критичний у них стан зі спорядженням, з постачанням, з логістикою. Підтягування резервів відбувалося справді звідти. Майже 75% цих постачань проходили саме через Кримський міст. Поки що навіть море на нашому боці. Навіть природа проти того, щоб у них щось функціонувало, бо навіть пороми зупинили через вітер, - сказала Гуменюк.

За її словами, російські солдати вже мають проблеми з нестачею обладнання, техніки та боєкомплектів. Гуменюк наголосила, що вибух на Кримському мості вплинув на забезпечення російських військових.

Йдеться про вибух, який стався на Кримському мості 8 жовтня. Російські силовики заявили, що вибухнув вантажний автомобіль, після чого на спорудженні сталася пожежа. Частина мосту зазнала значних пошкоджень. Також російська сторона стверджує, що внаслідок вибуху загинули троє людей.