3 червня
Завантажити ще

Зеленський про вибух на Кримському мості: Ми це точно не замовляли

Зеленський про вибух на Кримському мості: Ми це точно не замовляли
Фото: REUTERS

Україна не має жодного відношення до вибуху, який стався на Кримському мості. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю канадському телеканалу CTV News.

– Ми цього точно не замовляли, наскільки мені відомо, – запевнив президент.

Як зазначив Зеленський, у Росії зараз відбуваються серйозні роздори між військовослужбовцями та силовиками. На його думку, це й могло спричинити подібний інцидент.

- У них (у Росії. – Ред.) є серйозні відносини між військовими та їх спецслужбами, розвідкою. Там багато вертикалів влади. Це велика система. У Радянському Союзі це був КДБ. Сьогодні вона складається з кількох гілок, які постійно вирішують, хто з них головний, - наголосив голова держави.

Йдеться про вибух на Кримському мості, який стався 8 жовтня. В результаті споруда зазнала значних пошкоджень. Російська сторона стверджує, що це був теракт, і заявила про трьох загиблих. За версією російського слідства, пожежа на мосту сталася внаслідок вибуху вантажного автомобіля. Вогонь охопив кілька паливних цистерн.

Російська влада вже оголосила про початок ремонтних робіт на мосту. Згідно з указом президента РФ Володимира Путіна, ремонт має бути завершено до 1 липня 2023 року.