20 червня
Завантажити ще

Україна провела суботу без відключень - електрики "накрутили" на 7-20% менше

Україна провела суботу без відключень - електрики
Фото: t.me/Ukrenergo

​​Київ та весь центральний регіон провели вечір суботи без примусових обмежень споживання електроенергії. Це результат того, що українці свідомо обмежили користування електроприладами. Про це повідомило "Укренерго".

- Споживачі Києва та області разом зменшили споживання на 7%. Найсвідомішими щодо зменшення споживання стали мешканці Чернігівської області, їх результат - майже 20%, - йдеться у телеграм-каналі національної енергетичної компанії.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба порадив ввечері вимикати хоча б один електроприклад та зайве освітлення. 

В "Укренерго" нагадали, що свідоме обмеження споживання електроенергії береже «поранену» обстрілами енергосистему від перенавантаження, допомагає економити вугілля та заощаджує власні кошти.

- Не треба сидіти в темряві. Вимкніть хоча б один електроприлад з розетки у вечірні години, вимкніть зайве освітлення у приміщеннях, розкажіть про ощадливе споживання своїм рідним, друзям та сусідам, - попросили в компанії.

15 жовтня влада України знову попросила максимально скоротити використання електроенергії з 17:00 до 23:00 через ранковий обстріл інфраструктурних об'єктів у Київській області. 10 жовтня, в день масованої ракетної атаки Росії, українців уперше попросили заощаджувати електрику.