Завантажити ще

Українців просять максимально економити електроенергію: вечір буде важким

Українців просять максимально економити електроенергію: вечір буде важким
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Внаслідок ранкового обстрілу інфраструктурних об'єктів у Київській області низка областей закликала економити електроенергію сьогодні. Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телемарафону.

За словами Тимошенко, мінімізувати використання електроенергії необхідно з 17.00 до 23.00. Є ризик, що доведеться знову вдаватися до віялових відключень, попередив він.

– Сьогодні буде важкий день через обстріл об'єктів енергетичної інфраструктури в Київській області. Хотілося б закликати всіх громадян у Київській області, Києві, Житомирській області, Черкаській та Чернігівській мінімізувати сьогодні ввечері з 17.00 до 23.00 користування електроенергією, - заявив заступник голови ВП.

Тимошенко зазначив, що у вищезгаданих регіонах відбудеться мінімізація всього освітлення, проте важлива підтримка громадян. Особливо це важливо у вечірній час.

Раніше диспетчерський центр "Укренерго" попередив про можливе застосування графіків аварійних відключень в Україні через обстріл інфраструктурних об'єктів у Київській області. Вранці 15 жовтня ворог вчинив черговий варварський напад на критичну інфраструктуру. В результаті об'єкт енергетичної інфраструктури на Київщині зазнав важких руйнувань.