Завантажити ще

«Укренерго» стабілізувало ситуацію, але рекомендація економити електрику залишається

«Укренерго» стабілізувало ситуацію, але рекомендація економити електрику залишається
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

«Укренерго» стабілізувало електропостачання після наймасштабнішої ракетної атаки Росії на Україну 10-12 жовтня. Про це у фейсбуці 13 жовтня повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький.

- Це стало можливим, по-перше, завдяки тому, що фахівці «Укренерго» та обленерго стабілізували енергопостачання у всіх областях України. А по-друге, тому, що українські громадяни, зокрема і мешканці центру України, ввечері ощадливо споживали електроенергію. За що ми їм дуже вдячні, - написав він.

Кудрицький зазначив, що протягом сьогоднішнього дня введення графіків аварійних відключень поки що не планується. Однак Україна має бути готовою до нових атак, рекомендація зменшити споживання з 8-ї до 11-ї та з 17-ї до 23-ї години залишається.

За словами Володимира Кудрицького, вчора ввечері у Києві, в області і всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження. Обмеження у північно-східних областях були зняті з 19.55. 

10 жовтня влада України попросила зменшити споживання електроенергії з 17-ї до 23-ї години. 12 жовтня в "Укренерго" попросили з 8-ї до 11-ї ранку також зменшувати споживання електроенергії, а вдень не включати одночасно кілька потужних електроприладів.