Завантажити ще

Звільнена з російського полону Мар'яна Мамонова стала мамою

Звільнена з російського полону Мар'яна Мамонова стала мамою
Фото: facebook.com/groups/Mlyniv

У Луцьку український медик Мар'яна Мамонова, яку росіяни взяли у полон вагітною, народила доньку. Про це повідомили у прес-службі Млинівської об'єднаної громади.

- Медик Мар'яна Мамонова, яку 21 вересня звільнили з російського полону, народила дівчинку у Волинському обласному перинатальному центрі, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в громаді, дівчинка народилася в ніч з 24 на 25 вересня вагою 3 255 г і зростом 56 см. Медики запевняють, що мама та маленька перебувають у задовільному стані.

Йдеться про 30-річну жительку Млинова Рівненської області Мар'яну Мамонову, яка з 2014 року провела чотири ротації в зоні АТО/ООС, захищаючи нашу країну від росіян. У момент вторгнення РФ в Україну захисниця перебувала у Маріуполі. Вона потрапила в полон разом із рештою захисників "Азовсталі".

Обмін полоненими Україна та Росія провела 21 вересня. В результаті додому повернулися 215 українських полонених. Серед звільнених - захисники "Азовсталі", військові, медики та кілька вагітних українок. Також на волі опинилися 10 іноземців, які воювали за Україну. Натомість наша країна передала Росії Віктора Медведчука та 55 російських солдатів.